Переключиться на мобильную версию

Юнак, який втік з дитячої колонії Кременчука, велосипедом дістався до Хмельницької області

Останнього з трьох втікачів із Кременчуцької дитячої виправної колонії спіймали вчора, 7 вересня, у Хмельницькій області.

За даними джерела в міліції, відомо, що 18-річний уродженець Хмельницької області Андрій Лабец протягом місяця ховався. "Довгий час його бачили в різних селах Кременчуцького району, а потім він зник", - заявило джерело.

Як повідомив начальник відділу зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв, затримували утікача працівники Кременчуцької виправної колонії за сприяння хмельницьких міліціонерів. Коли втікач побачив небезпеку - почав тікати. Після попереджувального пострілу в повітря ліг на землю і здався.

"Попередньо відомо, що дістався він до Хмельницької області велосипедом, об'їжджаючи пости ДАІ. Замаскувався під порядну людину", - заявив Сулаєв.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що у в’язня в Хмельницькій області залишилася бабуся, яка виховувала його. У неї погіршився стан здоров'я, і це стало одним із мотивів втечі юнаки з колонії.

Нагадаємо, 9 серпня близько 3:00 ночі з Кременчуцької колонії управління Держдепартаменту в Полтавській області здійснили втечу троє підлітків. Двох втікачів з колонії упіймали того ж дня.

За матеріалами: Новости Кременчуга


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь