Переключиться на мобильную версию

Луценко заявив, що після виходу на волю піде в лазню

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в інтерв'ю Коммерсантъ-Украина розповів, що зробить після виходу на волю.
Луценко: Я ніколи не рвався в депутати
Луценко: Я ніколи не рвався в депутати
АР

Видання поцікавилося у Луценка, чи розуміє він, що навіть у разі отримання умовного терміну не зможе балотуватися в народні депутати у зв'язку з наявністю судимості.

"Я ніколи не рвався в депутати, намагаючись задовольнити власне марнославство або отримати гарантії недоторканності. У парламенті треба писати і приймати закони. Упевнений, що у Верховній Раді завжди будуть представлені мої однодумці, здатні ініціювати наше бачення законів. А що стосується депутатства як політичної трибуни , то я не вважаю це життєвою необхідністю. Всі свої політичні досягнення я здобував не на трибуні парламенту, а серед людей", - заявив він.

Журналіст газети запитав Луценка, яким він бачить своє політичне майбутнє після виходу з СІЗО. "І в СІЗО, і на волі я залишуся Луценком, якого і ви, і багато українців знають. Незалежно від місця перебування я буду відкрито говорити про те, що відбувається в країні, вірити в свої ідеали. Щодо політичної перспективи - не знаю. Думаю, що зараз не час політичних проектів, зараз час індивідуальної боротьби. Головне зараз - не опустити руки, не перейти на бік тріумфального зла. Упевнений, що така позиція рано чи пізно приведе до перемоги демократичних проєвропейських сил в Україні", - зазначив він.

При цьому на питання про те, чи готовий він до того, що може сісти у в'язницю на декілька років, Луценко відповів: "У країні, де переміг кримінал, міністр внутрішніх справ, який не грав у піддавки, повинен апріорі бути готовим до в'язниці".

Він також розповів, що зробить одразу після того, як вийде на волю. "Насамперед, поцілую дружину - і за невідсвяткований ювілей, і взагалі за все, що вона винесла. А після цього візьму синів - і в лазню", - зазначив він.

Крім того, раніше повідомлялося, що Луценко, оцінюючи перший рік президентства Віктора Януковича, заявив, що це був "рік брехні, насильства і грабежу". При цьому Луценко пообіцяв, що "і в СІЗО, і на волі" він завжди буде розповідати про те, що відбувається в країні.


 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь