Переключиться на мобильную версию

У Сімферополі провели ностальгічний флеш-моб за СРСР

Російська громада Криму і партія Русское единство сьогодні, в день 20-річчя всесоюзного референдуму, влаштували у Сімферополі ностальгічний флеш-моб за СРСР: на Радянській площі перед кінотеатром тривала імпровізована торгівля продуктами і книгами за радя.
У Сімферополі провели ностальгічний флеш-моб за СРСР
У Сімферополі провели ностальгічний флеш-моб за СРСР
nr2.ru

Акція пройшла під гаслом Країна, яку ми втратили, повідомили у прес-службі партії Русское единство.

Всі, у кого були при собі копійки і рублі, випущені монетним двором до 1991 року, могли купити хліб за 20 копійок, сірники за 1 копійку, гречку - за 50 копійок, яйця - за 70 копійок за десяток. Також у продажу були книги. Наприклад, повість братів Стругацьких Понеділок починається в суботу коштувала 1 рубль 10 копійок. Покупці могли принести радянські гроші з дому або одержати їх у організаторів акції в обмін на українські гривни за курсом один до одного.

"Ця акція - не ностальгія за ковбасою за 2,20, вона носить глибший, цивілізаційний характер. Ми втратили велику державу, в основі якої лежав принцип справедливості. Зараз навколо СРСР виникла безліч міфів, а іноді й просто брудної брехні, все це спрямовано на стирання нашої історичної пам`яті. По суті, триває інформаційна війна з перетворення нас на людей без минулого і відповідно, без майбутнього - на рабів. Наш захід - не ностальгія за молодістю, це ностальгія за нами самими як частини великого, могутнього, висококультурного і високоморального суспільства з великими ідеалами і життєвими цілями", - сказав голова Сімферопольської організації партії Русское единство Сергій Юхін.

Нагадаємо, раніше Юхін повідомив про намір привезти у Львів до тисячі членів партії, аби 9 травня пройти маршем від центру міста до пам’ятника Слави, де поховані військові Радянської Армії, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь