Переключиться на мобильную версию

В аеропорту Жуляни почали будувати міжнародний термінал

Компанія Майстер-Авіа почала будівництво міжнародного пасажирського терміналу в аеропорту Київ (Жуляни). Про це йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.
Будівництво планують завершити у 2012 році
Будівництво планують завершити у 2012 році
Фото Корреспондента

Будівництво терміналу ведеться в рамках підготовки України до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Термінал зводиться на місці знесеного недобудованого в 1990-ті роки.

Висота будівлі складе три поверхи, загальна площа терміналу - 14 270 кв. м, пропускна здатність - 320 пасажирів за годину. Вартість будівництва становить 360 млн гривень.

За даними генерального директора аеропорту Київ (Жуляни) Дениса Костржевського, зараз аеропорт обслуговує близько 40 рейсів на день, приблизно 20 тисяч пасажирів на місяць, що практично дорівнює пропускній здатності терміналу.

"Злітно-посадкова смуга дозволяє обслуговувати на порядок більшу кількість рейсів, але термінал не справляється і ми змушені обмежувати прихід нових перевізників. Все зміниться з будівництвом нового терміналу та реконструкцією того, що існує", - цитує прес-служба Костржевського.

За січень-травень аеропорт обслужив 1492 рейси, в тому числі 284 регулярних, прийняв і відправив 31,2 тис. пасажирів.

Як повідомлялося, комунальне підприємство Міжнародний аеропорт Київ розраховує завершити будівництво нового пасажирського терміналу до 2012 року.

Нагадаємо, 8 липня минулого року Київрада за результатами проведеного конкурсу передала майновий комплекс аеропорту Київ в оренду на 49 років компанії Майстер-Авіа. Голосування відбувалося в прискореному режимі й без попереднього обговорення. Між тим, на своєму засіданні у травні, Київрада відмовилася передавати товариству з обмеженою відповідальністю Майстер-Авіа земельні ділянки на вулиці Медовій (аеропорт Київ Жуляни) для будівництва та експлуатації комплексу будинків і споруд міжнародного аеропорту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь