Переключиться на мобильную версию

Депортація Храмова з України нагадала посольству РФ "не найкращі практики радянського режиму"

Посольство РФ в Україні прокоментувало вислання з України лідера кримської козачої громади Соболь бізнесмена Віталія Храмова.
Посольство РФ прокоментувало депортацію Храмова
Посольство РФ прокоментувало депортацію Храмова
Фото Наталії Кравчук/Корреспондент

"У липні цього року Посольство стримано прокоментувало затримання і депортацію колишнього президента Автономної Республіки Крим Юрія Мєшкова, висловивши, однак, серйозні сумніви в правовій зрозумілості питання. Ми припускали тоді, що Юрій Мєшков, згідно з відповідним законодавством України, апріорі був її громадянином з 24 серпня 1991 року, а влада країни, отже, депортувала власного громадянина, що, на жаль, нагадує далеко не кращі практики радянського режиму", - заявили в посольстві.

У диппредставництві зазначили, що "свої сумніви" два місяці тому ми виклали в листі до МЗС України, вважаючи, що в абсолютній юридичній зрозумілості проблеми зацікавлені обидві сторони.

"У зв'язку з тим, що відповіді на цей лист Посольство, на жаль, не отримало, а вчора була зроблена ще одна спроба депортації лідера козацької організації Соболь Віталія Храмова, ми прийняли рішення зробити наші роздуми на цю тему публічними, розмістивши згаданий вище лист на сайті Посольства".

Нагадаємо, 14 вересня СБУ повідомила про вислання з України лідера кримської козачої громади Соболь бізнесмена Віталія Храмова.

Як повідомлялося, ще влітку Центральний районний суд Сімферополя розглядав справу Віталія Храмова. Його звинувачують в розпалюванні міжнаціональної і релігійної ворожнечі (п. 1 ст. 161 КК).

За інформацією деяких ЗМІ, російська сторона спочатку відмовлялася приймати Храмова через відсутність у нього російського паспорта.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь