Переключиться на мобильную версию

У ЄС оголосили про перехід на фінальну стадію переговорів про асоціацію з Україною

Комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що Україна і Європейський Союз досягли значного прогресу в переговорах щодо підписання Угоди про асоціацію, перейшовши до фінальної стадії цього процесу.

Про це він сказав сьогодні, 16 вересня, на зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем в рамках 8-ої щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), яка відбувається в Ялті.

Україна і ЄС перейшли на фінальну стадію підписання Угоди про
асоціацію - єврокомісар Фюле

"Досягли багато чого, перейшли на фінальну стадію підписання Угоди про асоціацію", - наголосив Фюле.

"Якість відносин між Україною та Європейським союзом залежить не тільки від прогресу за столом переговорів", - додав Фюле.

 • Пряма трансляція саміту Ялтинської європейської стратегії (YES)
 • У свою чергу, Янукович зазначив, що хотів би вкотре обговорити порядок денний відносин України і ЄС, і майбутню конференцію Східного партнерства і визначитися, що можна зробити разом на цьому шляху.

  Нагадаємо, 8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, триває 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну. Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економіки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

  Эта же новость на Корреспондент.нет
  Комментариев (0)
  Реклама
  Мы в соцсетях
  Реклама
  Реклама
  Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь