Переключиться на мобильную версию

Кличко: Партія Удар веде переговори про об’єднання на парламентські вибори-2012

Партія Удар обговорює можливість об’єднання з іншими близькими їй політичними силами для участі в парламентських виборах 2012 року.
Кличко: Партія Удар веде переговори про об’єднання на парламентські вибори-2012
klichko.org

Про це повідомив лідер партії Удар, відомий боксер Віталій Кличко в кулуарах 8-ї Ялтинської щорічної зустрічі в суботу.

"Ми розмовляємо зараз, перебуваємо в стадії переговорів. Однозначно, у нас є політичні сили, вектор руху з якими збігається. У нас збігаються погляди, і ми перебуваємо в контакті", – зазначив він.

"Якщо навіть перед парламентськими виборами ми не об’єднаємося, то я твердо переконаний, що у нас спільна позиція й ті ідеали, навколо яких ми зможемо об’єднатися вже в парламенті", – додав Кличко.

За його словами, експерти оцінюють рівень підтримки партії Удар від 4% до 6,7%. "Навіть якщо песимістично підходити і взяти середнє арифметичне, то у нас на сьогодні є від 4 до 5% і, об’єктивно кажучи, ми є четвертою партією в Україні", – сказав лідер партії.

Виступаючи на форумі він зазначив, що поразка демократичного руху на останніх виборах пов’язана з тим, що окремі амбіції політиків стали грати більше, ніж пріоритети країни.

"Команди не було, був клуб за інтересами. Це призвело до спільної поразки, це був крок назад. Слід об’єднувати зусилля, без цього рухатися не зможемо", – заявив В.Кличко.

"Об’єднуватися треба не навколо персоналій, а навколо ідей", – додав лідер партії "Удар".

Він зазначив, що понад 50% населення України не підтримують дії сьогоднішньої влади, але майже стільки ж розчаровані в діях опозиції.

Раніше, 31 травня повідомлялося, що Віталій Кличко має намір балотуватися на посаду Київського міського голови на наступних виборах.

***

8-а Ялтинська щорічна зустріч Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє, організована Ялтинською європейською стратегією (YES) у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, проходить з 15 по 18 вересня в Лівадійському палаці Ялти. У ході саміту понад 200 представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорюють основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу і Україну.

Учасники 8-го форуму YES обговорюють новий світовий порядок в епоху змін, можливості та виклики для інвестицій в Україну, а також шляхи для збалансування світової економки. Серед основних тем дискусій - відносини України з Європейським Союзом та перспективи України в сучасному світі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь