Переключиться на мобильную версию

Азаров порівняв реформи українського уряду з реформами Столипіна

У реформ, проведених Столипіним, проглядаються паралелі з реформами, які проводить зараз влада України.

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров і перший заступник голови Ради Федерації Росії Олександр Торшин поклали квіти до могили голови Ради міністрів Російської імперії (1906-1911) Петра Столипіна на території Києво-Печерської Лаври.

На церемонії були присутні посол Росії в Україні Михайло Зурабов, міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, глава Держагентства з науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Голова уряду назвав Столипіна видатним реформатором, але зазначив, що його діяльність не була однозначно оцінена ні сучасниками, ні нащадками.

Азаров також підкреслив, що, зокрема, в питанні земельної реформи уряд України буде змушений вирішувати ті само проблеми, що стояли свого часу перед Столипіним: "Безумовно, можна проводити паралелі з тими реформами, які ми проводимо зараз. Зараз ми стоїмо перед тією ж проблемою - зробити так, щоб на землі був господар", - сказав голова українського уряду.

Після покладання квітів Азаров запросив правнука Столипіна Аркадія разом оглянути відкриту у Лаврі виставку, яка присвячена пам'яті російського державного діяча.

***

Як відомо, Петро Столипін (1862-1911) помер у Києві 18 вересня 1911 року, важко поранений внаслідок замаху 14 вересня в київському Оперному театрі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь