Переключиться на мобильную версию

Держгірпромнагляд заборонив експлуатацію 127 копрів на українських шахтах

Сьогодні, 19 вересня, у Державній службі гірпромнагляду України заявили, що фахівці територіальних управлінь відомства заборонили експлуатацію 113 металевих копрів і 14 вежових.
Масові перевірки проводять на усіх шахтах після обвалення копра в Макіївці
Масові перевірки проводять на усіх шахтах після обвалення копра в Макіївці
МНС

Як повідомили в Держгірпромнагляді, всього станом на 19 вересня перевірили 300 металевих копрів і 58 вежових.

"На сьогодні, після усунення порушень, відновлено роботу 23 металевих і чотирьох вежових копрів", - зазначили в держслужбі.

Повідомляється, що в ході перевірок було виявлено дев'ять випадків експлуатації копрів, що перебувають в аварійному стані.

"Сім з них (металевих) в Луганській області та два (вежових) в Донецькій", - наголосили в держслужбі.

У Держгірпромнагляді зазначили, що основними причинами закриття копрів стали порушення вимог охорони праці та промбезпеки, відсутність регулярних перевірок стану споруд, паспортів і документів на продовження терміну експлуатації підйомних установок, які вичерпали свій нормативний ресурс.

Також до закриття копрів призвело і невиконання рекомендацій спеціалізованої організації із забезпечення безпечної експлуатації споруд.

Нагадаємо, в п'ятницю, 29 липня, о 9:40 ранку на поверхні шахти імені Бажанова ДП Макіїввугілля сталося руйнування наземної частини стовбура клітьового підйому (копра) - пристосування для підйому-спуску людей і вантажу, заввишки 65 метрів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь