Переключиться на мобильную версию

Литвин vs Кабмін: Спікер звинуватив уряд у порушенні законодавства

Сьогодні, 23 вересня, Години запитань до уряду у Верховній Раді не буде, заявив голова парламенту Володимир Литвин на ранковому засіданні. При цьому він звинуватив уряд у порушенні законодавства.

Литвин наголосив, що на розгляд парламентом урядових законопроектів приходять заступники міністрів, а на засіданнях комітетів присутні у кращому випадку керівники департаментів.

Він також зазначив, що календарний план роботи парламенту приймається заздалегідь, і члени уряду мають можливість з ним ознайомитися. "Я вважаю, що сьогодні у нас немає підстав проводити годину запитань до уряду", - заявив спікер, пославшись на те, що представники Кабміну ігнорують візити до парламенту.

Він також повідомив, що наступного пленарного тижня не буде ставитися на розгляд у Верховній Раді жоден законопроект, підготовлений урядом.

Спікер парламенту зауважив, що Верховна Рада знову почне розглядати законопроекти, підготовлені Кабінетом міністрів, коли уряд почне дотримуватися законодавства. "Це не примха, це закон", - додав Литвин.

У п'ятницю парламент планував провести Годину питань до уряду, щоб розглянути забезпечення прав соціально вразливих верств населення. На засідання парламенту запросили віце-прем'єра - міністра соціальної політики Сергія Тігіпка. Однак він відбув до США.

Згідно з регламентом Верховної Ради, під час Години запитань до уряду мають бути присутні члени Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим. Однак у п'ятницю в залу засідань не прийшли багато членів Кабміну, в тому числі Азаров і Тігіпко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь