Переключиться на мобильную версию

Азаров прокоментував вчинок студентки, що вдарила букетом Табачника

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає низьким рівень моралі та культури студентки, що вдарила вчора букетом квітів міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.
Азаров: Чи морально молодій дівчині ображати літню людину?
Азаров: Чи морально молодій дівчині ображати літню людину?
kmu.gov.ua

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Насамперед, тут стоїть питання моралі. Чи морально  молодій дівчині публічно в присутності іноземних гостей України ображати набагато більш літню в порівнянні з нею за віком людину? Наскільки це відповідає культурі поведінки, етиці, вихованості?", - розмірковує лідер Партії регіонів.

На його думку, студентка, перш за все, повинна була поставити себе на місце міністра, тобто уявити, як би вона себе почувала в такій ситуації.

"Адже їй ніхто не заважав, наприклад, перед входом стояти з плакатом, на якому вона могла написати все, що вона думає про Табачника. І що гості, які входять, могли б прочитати і тим самим мета протесту була б досягнута. Те, як це було зроблено, на мій погляд, не прикрашає цю дівчину ", - пише Азаров.

Як повідомлялося, вчора в Києві на Форумі міністрів освіти європейських країн Школа XXI століття: Київські ініціативи 17-річна студентка Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко вдарила Табачника букетом квітів. Її затримали, але незабаром відпустили.

Пізніше в інтернеті з'явилося звернення Степаненко, в якому вона закликала молодь підтримати протести студентів проти політики Міносвіти і вимагати відставки Табачника.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь