Переключиться на мобильную версию

МВС: В Умані очікують понад 30 тисяч хасидів

Починаючи з вечора суботи 450 правоохоронців з різних підрозділів вже стежитимуть за громадським порядком у районі паломництва хасидів до Умані Черкаської області.

Про це повідомило джерело в міській міліції.

За його словами, 23 вересня до Умані прибули міліціонери з усієї Черкаської області. У цей день у хасидів почався шабат (триває з вечора п’ятниці до вечора суботи) і вони майже не виходили на вулиці. Після закінчення шабату 24 вересня ввечері буде введено пропускний режим.

У місці проведення паломництва діють 6 видів перепусток: для місцевих жителів, таксистів і гостей. Безпосередньо біля місця поклоніння – могили цадика Рабі Нахмана – будуть перебувати 36 бійців спецпідрозділу Беркут. Допомагати українським правоохоронцям мають 6 ізраїльських поліцейських, які прибудуть разом з паломниками.

За даними уманських правоохоронців, з 24 вересня по 5 жовтня для забезпечення безпеки дорожнього руху в місті буде обмежено рух по вулицях Визволителів, Шкільній, Садовій, Челюскінців, Пушкіна, Бєлінського, Тургенєва, Софії Перовської, Кулика, провулках Островського, Бєлінського і Толстого. Рух буде обмежено для всіх транспортних засобів, крім автобусів з паломниками, спецтранспорту, який буде обслуговувати територію, і водіїв, які живуть в межах території, що охороняється.

Уже в суботу вночі в Умань почнуть масово з’їжджатися хасиди з 25 країн світу. Через скасування візового режиму між Україною та Ізраїлем очікують приїзд більше 30 тис паломників – рекордна кількість за всю історію паломництва в Умані. 28-29 вересня хасиди з усього світу зустрінуть іудейський новий рік на могилі пророка Рабі Нахмана.

Як повідомлялося, цієї осені Україна вже депортувала з Умані 8 громадян Ізраїлю за незначні правопорушення та порушення візового режиму, проте напередодні святкування Нового року жодних серйозних правопорушень за участю хасидів зафіксовано не було. У той же час, міліція пообіцяла докласти всіх зусиль для забезпечення правопорядку в Умані під час святкування Нового року хасидами та недопущення будь-яких інцидентів.

Як повідомлялося, торік Умань відвідали 24 тисяч осіб з 23 країн світу, велика частина яких – громадяни Ізраїлю.

Цього року 29-30 вересня на могилі цадика Нахмана в Умані Черкаської області відбудуться щорічні культові відправлення, приурочені до святкування Рош-а-Шана (Нового року за іудейським календарем).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь