Переключиться на мобильную версию

Адвокат Тимошенко: Прокурори будують звинувачення в "найкращих" традиціях радянського суду

Захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Юрій Сухов розкритикував виступ прокурора Лілії Фролової під час судових дебатів.
Сухов розкритикував виступ Фролової
Сухов розкритикував виступ Фролової
korrespondent.net

"Виступ звинувачення побудовано за аналогією з виступами Андрія Вишинського у справах антирадянського правоцентристського блоку в політичних процесах. До речі, обвинувачених, яких потім реабілітували. Фактично побудовано - я навіть почитав виступи - повна аналогія, і Вишинський потрапив в історію, і можна навіть сказати, що він вляпався в історію", - заявив Сухов.

Адвокат також зазначив, що прокурор у своєму виступі фактично підтвердила вибірковість у розгляді кримінальної справи.

"Прокурор послалася на судовий процес над колишнім канцлером Німеччини Гельмутом Колем та іншими лідерами держав, але при цьому не вказала, чи обирався щодо тих осіб запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, чи проводили судові слухання без захисників, чи надавалися захисникам для ознайомлення з матеріалами справи два-три дні", - сказав Сухов.

Крім того, він вказав на вибірковість у побудові прокурорами самого звинувачення. "Якщо бути об'єктивними, чому прокурор не послалася на судовий процес над колишнім президентом Франції Жаком Шираком, в якому обвинувач знайшов у собі мужність не виносити безглуздих звинувачень", - нагадав він.

Після Сухова виступлять захисники Тимошенко Олександр Плахотнюк і Микола Сірий.

Блоги:  Тимoшенко - штраф. Блог Петра Олещука на Корреспондент.net

Нагадаємо, сторона державного обвинувачення в газовій справі пропонує Печерському районному суду Києва засудити екс-прем'єра України Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі.

Прокурор Лілія Фролова наголосила, що в ході судового розгляду не встановлено обставин, які пом'якшують або обтяжують провину Тимошенко. Держзвинувачення також просить повністю задовольнити позов НАК Нафтогаз Україна в сумі 1 млрд 516 млн грн.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь