Переключиться на мобильную версию

Посол Німеччини закликав владу України серйозно поставитися до стурбованості ЄС

Посол Німеччини Ганс-Юрген Гаймзет закликав владу України серйозно поставитися до стурбованості Європейського Союзу процесами в країні.
Ганс-Юрген Гаймзет не бачить прогресу в боротьбі з корупцією
Ганс-Юрген Гаймзет не бачить прогресу в боротьбі з корупцією
glavred.info

Про це він сказав в інтерв'ю газеті Україна молода.

"Я вважаю, що українській владі не варто недооцінювати глибоку стурбованість в Європейському Союзі процесами в Україні. Водночас, я впевнений, що меседжі, які надсилали європейські політики, були сприйняті правильно", - сказав посол.

Він також зазначив, що з точки зору процесу переговорів, шанси парафувати угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі України з ЄС непогані, проте стурбованість щодо забезпечення стандартів правової держави може створити проблеми як на етапі підписання зазначених угод, так і при їх ратифікації.

Посол переконаний, що від Президента Віктора Януковича залежить, чи будуть розвіяні сумніви щодо демократичного розвитку України.

Ганс-Юрген Гаймзет також повідомив, що не бачить прогресу в боротьбі з корупцією в Україні.

"У плані корупції реального поліпшення не відчувається. Більше того, лунають голоси, які стверджують протилежне", - заявив посол.

Українські політики і представники бізнесу досі вважають найкращим варіантом для країни той, при якому вони будуть вирішувати всі питання між собою

Гаймзет також висловив жаль у зв'язку з тим, що незмінно високою залишається непрозорість економічної діяльності, малозрозумілі приватизаційні процеси.

"Усе це створює враження, що українські політики та представники бізнесу досі вважають найкращим варіантом для країни той, при якому вони будуть вирішувати всі питання між собою", - зазначив він.

При цьому посол наголосив, що досвід показує, що при такому розвитку подій економіці буде не вистачати ринкової динаміки.

Гаймзет також висловив думку, що це перешкодить реалізації планів про входження України в 20-ку найбільших світових економік.

При цьому він зазначив, що позитивним є початок здійснення структурних реформ, таких як пенсійна, зусилля, спрямовані на вирішення старих проблем, таких як повернення податку на додану вартість.

Як повідомлялося, в травні Європейський Союз відзначив відсутність прогресу в боротьбі з корупцією в Україні у 2010 році.

Раніше посол Великобританії в Україні Лі Тернер заявив, що позбавлення Юлії Тимошенко можливості брати участь у парламентських виборах може поставити під загрозу процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підписання якої очікується до кінця цього року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь