Переключиться на мобильную версию

Донька і чоловік Тимошенко відмовилися брати слово в суді

У Печерському районному суді Києва тривають дебати у справі за обвинуваченням екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко у перевищенні повноважень під час укладення газових контрактів з Росією у 2009 році.
Чоловік Тимошенко відмовився брати участь у дебатах
Чоловік Тимошенко відмовився брати участь у дебатах
tymoshenko.ua

Зараз із доповіддю виступає захисник Тимошенко Микола Сірий.

Учора в дебатах брали участь адвокати Юрій Сухов і Олександр Плахотнюк.

Сірий повідомив, що двоє інших захисників Тимошенко - її чоловік Олександр Тимошенко і донька Євгенія Карр - не братимуть участь в дебатах. Вони відмовилися брати слово.

Після виступу адвоката Сірого в дебатах візьме участь сама Тимошенко.

У засіданні Печерського райсуду беруть участь народні депутати, представники дипломатичних установ, журналісти, а також лідер партії Фронт Змін Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося, проти Юлії Тимошенко порушено дві кримінальні справи. Так, у квітні поточного року Генпрокуратура порушила стосовно Тимошенко кримінальну справу щодо газових контрактів 2009 року за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень).

Згідно з інформацією Генпрокуратури, Тимошенко, перевищуючи службові повноваження при укладанні "газових контрактів" з РФ у 2009 році, завдала державі збитків на суму понад 1,5 млрд грн.

У рамках цієї справи 5 серпня Тимошенко заарештували. Справу розглядає суд.

Крім того, 21 лютого Генпрокуратура завершила слідство у двох порушеною стосовно Юлії Тимошенко справах і об'єднала їх в одну. Звинувачення у справі про нецільове використання коштів, отриманих Україною відповідно до Кіотського протоколу, висунули Тимошенко наприкінці минулого року. 27січня її звинуватили в незаконній закупівлі машин швидкої допомоги.Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
diserttiger    14.10.2011, 09:09
Оценка:  +2
diserttiger
А после нового года понизим в 2 раза???? Экономисты хреновы. Бюджет планируеться на год, а экономическая стратегия на 10.
Народ скупает валюту - готовся к падению гривны (народная мудрость) и не помогут никакие ограничения НБУ
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь