Переключиться на мобильную версию

НБУ витратить на святкування річниці в п’ять разів більше грошей, ніж Луценко витратив на День міліції

Національний банк України (НБУ) має намір витратити на святкування свого 20-річчя 2,850 млн. грн.
НБУ має намір витратити на святкування свого 20-річчя 2,850 млн. грн.
НБУ має намір витратити на святкування свого 20-річчя 2,850 млн. грн.
Корреспондент.net

Про це йдеться у повідомленні регулятора, оприлюдненому на сайті Державних закупівель.

В обґрунтуванні застосування процедури закупівлі у одного учасника зазначається, що Нацбанк має намір закупити "послуги з організації і проведення концерту, фуршету, виготовлення сувенірної продукції, створення відеофільму про історію Національного банку України, з підготовки сценарію і режисерсько-постановчого супроводу святкових заходів, охорону заходів, з транспортного обслуговування та інші заходи щодо підготовки і святкування 20-річчя створення Національного банку України".

Застосування процедури закупівлі у одного учасника регулятор пояснює "виникненням термінової потреби в товарах, роботах або послугах", а також тим, що "на даний момент в Україні відсутні підприємства, які мають можливість своєчасно і в повному обсязі надати весь перелік послуг".

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України погодило застосування процедури закупівлі у одного учасника, яким є київське ТОВ "ВІП СОЮЗ".

Термін поставки послуг – 14 жовтня 2011 року.

Джерело фінансування закупівлі - кошти Національного банку України.

Нагадаємо, серед звинувачень на адресу екс-міністра МВС Юрія Луценка фігурувало підписання екс-міністром документу про оренду Палацу Україна для святкування Дня міліції у 2008 і 2009 роках і закупівлю квітів для артистів. Згідно зі звинуваченням, збитки завдані державі від цих дій склали 609 тис.720 грн.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь