Переключиться на мобильную версию

Адвокат Тимошенко вимагає закрити справу у зв'язку з невідповідністю цивільного позову суті обвинувачення

Адвокат екс-прем'єра Юрій Сухов заявив про необхідність закриття кримінальної справи проти Юлії Тимошенко у зв'язку з невідповідністю цивільного позову НАК Нафтогаз України суті обвинувачення, висунутого Генпрокуратурою.
Захист Тимошенко вимагає закрити справу
Захист Тимошенко вимагає закрити справу
Корреспондент.net
Про це Сухов заявив під час обміну репліками в рамках дебатів на судовому засіданні з розгляду кримінальної справи.

"Цю справа потрібно закрити, тому що, якщо цивільний позивач зараз чітко зазначив, що вони не отримали реальних збитків, хоча в обвинуваченні йдеться про упущену вигоду ... Це різні категорії, і якщо зараз цивільний позивач визнає, що були отримані реальні збитки , а не упущена вигода, то де звинувачення? ", - запитав Сухов.

Перед Суховим з реплікою виступив представник Нафтогазу Вадим Куницький, який зазначив, що в результаті підписання урядових директив від 19 січня 2009 року були укладені газові угоди з Росією, згідно з якими ціна на газ для України підвищилася, а ставка за транзит російського газу залишилася незмінною.

За його словами, в результаті було порушено право компанії купити в 2009 році газ за незмінною в порівнянні з 2008 роком ціною і для відновлення цього права Нафтогаз повинен був понести додаткові збитки.

Після репліки Сухова він зазначив, що позиція НАК Нафтогаз України полягає не в тому, що збитки виникли в результаті продажу газу дочірньої компанії Укртрансгаз.

"Я не розумію, як ціна газу для Укртрансгазу на технічні потреби характеризує відсутність збитків іншої юридичної особи. Збитки виникають при придбанні газу у ВАТ Газпром за ціною вищою, ніж компанія могла купувати газ", - зазначив він.

Нагадаємо, Нафтогаз вважає, що досудовим та судовим слідством доведено, що в результаті дій Тимошенко під час підписання газових угод з Росією в 2009 році компанії було завдано збитків у сумі близько 1,5 млрд. гривень. Компанія просить суд задовольнити свій громадянський позов у ​​повному обсязі і стягнути з Тимошенко зазначену суму.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь