Переключиться на мобильную версию

У Луганській міськраді правозахисник відкусив охоронцю фалангу пальця

Сьогодні, 30 вересня, на засіданні Луганської міської ради правозахисник Михайло Пащук відкусив фалангу пальця охоронцеві при спробі виступити перед депутатами з трибуни установи.
Постраждалий охоронець
Постраждалий охоронець
Фото irtafax.com.ua

Під час засідання Пащук попросив у секретаря міськради Олександра Філіпського слово для виступу з трибуни.

У свою чергу Філіпський поставив на голосування можливість виступу Пащука, але депутати проголосували проти.

Однак Пащука це не зупинило - він самовільно вийшов на трибуну і почав кричати у відключений мікрофон вимоги розглянути резолюцію мітингу, що відбувся 30 вересня в Луганську щодо закриття ринку біля стадіону Авангард.

Секретар міськради продовжив сесію, не звертаючи уваги на вигуки з трибуни, проте незабаром депутати зажадали тиші в залі, і тоді Філіпський поставив на голосування питання про те, щоб Пащук залишив залу, бо він заважає роботі сесії.

Депутати підтримали дану пропозицію секретаря, але Пащук обома руками схопився за мікрофон і відмовився виходити, вимагаючи виступу.

Через деякий час до зали увійшов охоронець міськради, він підійшов до Пащука і спробував відтягнути його.

Той, у свою чергу, наніс кілька ударів лобом в обличчя охоронцеві, а потім почав кусати його за руки.

Охоронець відповів Пащуку кількома ударами кулаком в обличчя, але, незважаючи на це, тому вдалося відкусити охоронцеві частину пальця.

Його відвели працівники швидкої медичної допомоги, після чого до зали прийшли близько 10 співробітників міліції.

Вони по черзі намагалися вмовити Пащука піти з трибуни, однак той продовжував триматися за мікрофон і при цьому кусати за руки тих правоохоронців, які намагалися схопити його.

Секретар міськради оголосив перерву.

Правоохоронці взяли на експертизу кров покусаного охоронця, якому Пащук відкусив фалангу пальця.

Після цього Філіпський продовжив сесію і вкотре попросив Пащука залишити залу, а також поставив на голосування питання про звернення до правоохоронних органів за фактом хуліганських дій представника громадськості.

Депутати підтримали його ініціативу.

Після цього Пащук сказав, що добровільно залишає трибуну, після чого почав ображати депутатів, називаючи їх буржуями і злодіями.

Потім у супроводі правоохоронців порушник вирушив до міліції для надання свідчень.

Міськрада продовжила засідання.

Водночас, секретар Луганської міськради Олександр Філіпський назвав поведінку Пащука на сесії міськради провокацією, пише видання Остров.

"Це було очікувано. Даний громадянин був у мене, і говорив, що хоче виступити на сесії. Але час, коли виступати, йому повинні визначити депутати. Коли Пащук вийшов на трибуну, обговорювався порядок денний. У цей момент виступати з трибуни не має права ніхто, навіть депутати. Незважаючи на це, Пащук продовжив виступати і, думаю, він влаштував провокацію", - розповів секретар міськради.

Крім того, Філіпський пояснив чому депутати проголосували проти виступу правозахисника.

"Депутати мають право голосувати так, як вони вважають за потрібне і нікому про це не звітувати. Вони вирішили слово Пащуку не давати, і я підкорився. Ви знаєте, що в деяких міськрадах існує практика, коли на сесіях присутні ті, кого вирішили бачити депутати, а для решти проводиться трансляція. Ми до такого ще не прийшли..."

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь