Переключиться на мобильную версию

В Україні можуть заборонити рекламу екстрасенсів, ворожок, чаклунів і магів

Верховна Рада має намір заборонити рекламу, розповсюдження інформації та трансляцію послуг екстрасенсів, ворожок і астрологів.

За відповідний проект закону № 8371 в першому читанні проголосували 302 депутати при мінімально необхідних 226.

Парламент має намір внести відповідні зміни до законів Про рекламу, Про друковані засоби масової інформації (пресу), Про телебачення і радіомовлення.

Також парламент має намір заборонити поширення інформації про надання окультно-містичних послуг знахарів, чаклунів, шаманів, магів, спіритів, віщунів та інших осіб, які оголошують себе або вважаються здатними передбачати долю, впливати на людей, духовний світ, майно, навколишнє середовище шляхом використання надприродних здібностей або сил.

Крім того, парламент має намір доручити Кабінету міністрів розглянути питання про доцільність перебування в державному класифікаторі професій наступних видів професій: 5151 - Астрологи та ворожки; 5152 - Ворожки і хіроманти, у зв'язку з відсутністю критеріїв їх атестації, навчальних програм, підготовки відповідних фахівців.

Ініціаторами законопроекту є депутати Володимир Олійник (фракція Партії регіонів), Євген Царьков (Комуністична партія), Валерій Дубіль та Павло Унгурян (обидва - Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь