Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Охорона Азарова пошкодила машини, які не поступилися дорогою його кортежу

Співробітники Державної автоінспекції, а також охоронці, які супроводжують кортеж прем'єр-міністра Миколи Азарова, під час руху використовують грубі мати і пошкоджують автомобілі.
Охоронці Азарова під час руху в кортежі матюкають водіїв і б'ють їхні автомобілі
Охоронці Азарова під час руху в кортежі матюкають водіїв і б'ють їхні автомобілі
Скріншот із сюжету ТВі

Про це у своєму сюжеті розповіли журналісти програми Знак оклику на каналі ТВі.

"Коли перекрити рух охороні не вдається, автоколона Азарова вривається у скупчення автомобілів із сиренами та мигалками. Охорона за допомогою гучномовця розганяє машини: "Водій їб ... ї Тойоти, вправо приймаємо!..", - повідомив журналіст, машина якого опинилася на дорозі, якою проїжджав кортеж прем'єра.

"Як тільки ми перебудовуємося у вільну смугу, нас наздоганяє машина із супроводу Азарова, з віконця якої висовується даїшник і зі всієї сили б'є жезлом по дверцятах нашої машини. Наступна машина охорони притискає нас до узбіччя, створюючи тим самим аварійну ситуацію", - сказано в сюжеті.

"Після цього з нами порівнявся автомобіль, у якому перебувала персона, яка була під охороною, що дуже не сподобалося охороні, тому з останньої машини кортежу на ходу висовується охоронець і ламає нам дзеркало заднього огляду", - розповів журналіст.

Сам Азаров у відповідь на звернення журналіста на його сторінці у Facebook пообіцяв розібратися і провести "виховну роботу з даішниками".

Нагадаємо, що у червні Азаров доручив не перекривати дороги через рух свого кортежу, щоб уникнути проблем для автомобілістів.

За матеріалами: ТВі

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
vasik01    04.10.2011, 17:30
Оценка:  0
vasik01
От козли!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь