Переключиться на мобильную версию

Литвин стверджує, що паркан встановили після ДТП під Радою

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вкотре заявив, що ВР не ставила огорожу з боку Маріїнського парку, а виділяла гроші на паркан з боку вулиці Грушевського.
Литвин заявляє, що ВР ставила огорожу тільки з боку Грушевського
Литвин заявляє, що ВР ставила огорожу тільки з боку Грушевського
president.gov.ua

Про це голова ВР сказав на засіданні парламенту.

Перед цим він зачитав запит народних депутатів України В'ячеслава Коваля та Олександра Чорноволенка до голови ВР, прем'єр-міністра України, генерального прокурора України, міністра юстиції, міністра внутрішніх справ, голови СБУ, голови Київської міськдержадміністрації, голови Печерської районної держадміністрації в місті Києві щодо встановлення "невідомими зловмисниками незаконної тимчасової малої архітектурної форми - огорожі навколо ВР".

У відповідь Литвин заявив, що довкола даного питання "інсинуації тривають", а колеги - народні депутати "хочуть у цьому плані побудувати піар-кампанію". Він додав, що це "підхопили ЗМІ, з некоректними висловлюваннями, в тому числі на адресу голови ВР".

"Я вкотре заявляю офіційно: згідно з фінансовими документами сума, сплачена за ремонт і реконструкцію паркану вздовж вулиці Грушевського після того, коли влітку вночі сталася транспортна пригода, і розбили цей паркан, який став непридатним, який з'їла корозія, склала 520 тисяч гривень" , - наголосив Литвин. При цьому додав: "Більше ВР нічого в цьому плані не робила і не збирається робити".

Він закликав ЗМІ і народних депутатів "не породжувати сенсації там, де їх не існує".

"Звертаюся до колег - ніколи такого не було, щоб депутати, працюючи у ВР, критикували один одного, змагалися в тому, хто покаже, скільки хто отримує заробітної плати, як годують у буфеті і таке інше", - зазначив Литвин. При цьому він додав, що "ті, хто це робить, в першу чергу стоять першими в черзі на отримання всього того, що потрібно".

Він закликав народних депутатів скасувати всі пільги для себе, щоб "не було ніяких розмов". "Ви мене змушуєте, щоб опублікувати те, хто які отримує кошти на оздоровлення і таке інше. Припиніть ганьбити Верховну Раду", - заявив Литвин.

Нагадаємо, нещодавно ще з одного боку парламенту, там, де раніше стояла невелика огорожа, встановили двометровий паркан, на воротах якого повішено замок.

Литвин заперечує, що ці паркани встановлені Верховною Радою. Однак, як повідомляють Наші гроші з посиланням на угоду від 30 вересня, Управління справами Верховної Ради замовило паркан у власного Державного будівельного комбінату.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь