Переключиться на мобильную версию

Адвокат Тимошенко оскаржив відновлення справи щодо карток Somolli Enterprises Limited

Адвокат екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Борис Нечипоренко оскаржив у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ) рішення Київського апеляційного адмінсуду, який визнав незаконним закриття кримінальної справи стосовно Тимошенко в частині використання банківських карток Somolli Enterprises Limited.
Захист Тимошенко оскаржив рішення Київського апеляційного адмінсуду
Захист Тимошенко оскаржив рішення Київського апеляційного адмінсуду
Прес-служба БЮТ

Про це Нечипоренко повідомив сьогодні, 16 січня.

"У п'ятницю я подав касаційну скаргу на рішення Окружного та Апеляційного адміністративних судів Києва, якими було скасовано рішення Шевченківського районного суду від 1 лютого 2005 року про закриття кримінальної справи стосовно Тимошенко в частині використання нею банківських карток компанії Somolli", - сказав Нечипоренко.

Він наголосив, що просить Вищий адміністративний суд скасувати ці рішення, як незаконні, залишивши чинним рішення Шевченківського районного суду. Адвокат нагадав, що матеріали, які розглядаються в судах, не є новими обставинами, оскільки були предметами розгляду і раніше.

Як повідомлялося, в липні минулого року в.о., а нині перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Генпрокуратура має в своєму розпорядженні матеріали, "передані американською юстицією", які нібито підтверджують "мільйонні розтрати" Юлії Тимошенко на особисті потреби та хабарі.

За словами Кузьміна, корпорація ЄЕСУ під керівництвом Юлії Тимошенко незаконно переправляла платежі за отриманий газ від українських клієнтів на рахунки компанії United Energy International. У свою чергу, за даними Кузьміна, United Energy International перевела приблизно $ 140 млн на рахунки кіпрської компанії Somolli Enterprises, яка нібито перебувала під контролем Тимошенко. "Надалі Тимошенко та її спільники використовували підконтрольні їм підприємства ЄЕСУ, Somolli Enterprises для здійснення платежів на адресу Лазаренка (екс-прем'єр України Павло Лазаренко) на суму, принаймні, в $ 162 млн", - процитував він.

Крім того, Кузьмін повідомив, що Генпрокуратура має в своєму розпорядженні і документи, що підтверджують особисті розтрати Тимошенко. "Слідство має в своєму розпорядженні документи, що підтверджують перерахування грошей з компанії Somolli Enterprises в особисте розпорядження Тимошенко. Ми маємо банківську картку і роздруківку витрат з цієї картки особисто Ю. Тимошенко", - сказав він.

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь