Переключиться на мобильную версию

У Львові розпочалася акція Вставай, Україно!

У Львові розпочалася акція Вставай, Україно!. Багатотисячна колона рушила по центру міста.
Почалася акція Вставай, Україно!
Почалася акція Вставай, Україно!
byut.com.ua

Про це повідомляє прес-служба сайту byut.com.ua.

Близько 10 тисяч учасників акції сформували колону на площі біля пам'ятника Івану Франку і з сотнями прапорів ВО Батьківщина, ВО Свобода, державними прапорами України та червоно-чорними прапорами рушили по вулиці Словацького до вулиці Дорошенка в напрямку пам'ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи, де о 17:00 планується початок мітингу за участю лідерів Батьківщини і Свободи Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока. Лідера УДАРу Віталія Кличка сьогодні у Львові не очікують.

На чолі колони - великий транспарант із зображенням провідників ОУН-УПА Степана Бандери, Романа Шухевича, Євгена Коновальця. За ними йдуть представники ВО Свобода та ВО Батьківщина, які несуть полотнища Державного прапора України розміром 15 на 10 метрів.

На чолі колони йдуть активісти, які тримають транспаранти і плакати з написами такого змісту: Вставай, Україно!, Україні волю!, Банду геть!, Свободу політв'язням! і Юля переможе!. На чолі колони йшли Яценюк, Тягнибок, народні депутати від опозиційних сил.

"Слід зазначити, що не всі охочі мешканці Львівщини змогли взяти участь в акції протесту, оскільки міжміське автосполучення фактично відсутнє - наслідки сильного снігопаду досі не ліквідовані через бездіяльність голови Львівської облдержадміністрації В. Шемчука", - повідомляє прес-служба ВО Свобода.

Раніше партія Фронт змін звинуватила правоохоронців у блокуванні виїзду автобусів з районів Львівської області на акцію Вставай, Україно! до Львова 16 березня.

Корреспондент.net

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь