Переключиться на мобильную версию

Інцидент в Азовському морі: вцілілий український рибалка повернувся додому

Українець Олександр Федорович, який вижив після атаки російського прикордонного катера в Азовському морі, повернувся з російського Єйська в рідне село Безіменне Новоазовського району Донецької області. Він єдиний з п'яти осіб вцілів після того інциденту.
Інцидент в Азовському морі: вцілілий український рибалка повернувся додому

Майже чотири місяці він пробув у Росії. Спочатку - в лікарні з травмами, потім - у слідчому ізоляторі, а згодом - в орендованому будиночку на підписці про невиїзд.

Федорович розповів, що під час перебування в Росії не було грошей навіть на їжу: "Не було грошей абсолютно. Я весь час сидів на одній "Мівіні". Ніякої допомоги ні від кого не було. Єдине - те, що мені дружина привозила. І консульство раз на місяць привозило 100 доларів. А що мені ці 100 доларів? Я їх тільки платив за квартиру. А харчуватися? Важив 86 кілограмів, а скільки зараз - на ваги ще не ставав".

Звинувачення у браконьєрстві українець відкидає і стверджує, що виходив у море з напарниками не так на риболовлю, а на прогулянку - щоб перевірити човен.

Тепер в українській Генпрокуратурі чекають слідчих матеріалів від російських колег. Розслідувати справу Федоровича буде Донецька міліція, яка поки розглядає рибалку як свідка, повідомляє програма События на телеканалі Україна.

Джерело відео Канал Україна

Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь