Переключиться на мобильную версию

Телекомпанію Маркова позбавили ліцензії

Сьогодні, 13 листопада, Одеський окружний адмінсуд позбавив ліцензії телекомпанію АТВ, підконтрольну екс-нардепу Ігорю Маркову.
Юристи телеканалу мають намір подавати апеляцію
Юристи телеканалу мають намір подавати апеляцію
Официальный сайт Маркова
Відомо, що в цей час АТВ готує екстрений випуск новин, в якому представники телеканалу мають намір розповісти про свої подальші дії. Крім того, юристи телекомпанії мають намір подавати апеляцію.
 
Також відомо, що був відхилений зустрічний позов АТВ до Нацради з питань телебачення і радіомовлення про визнання безпідставними вимоги про анулювання ліцензії телеканалу.
 
"Суд розглядав одночасно два позови - Нацради до АТВ і зустрічний позов телекомпанії до Нацради. Об'єднавши їх в одну справу, суддя пішов у дорадчу кімнату і через півгодини сторонам повідомили про те, що позов АТВ відхилений, а ось вимоги Нацради задоволені в повному обсязі", - заявили представники партії Батьківщина, якою також керував Марков.
 
Нагадаємо, 23 жовтня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення просити суд про позбавлення ліцензії телеканал АТВ, діяльність якого пов'язують з колишнім нардепом Ігорем Марковим, що на даний час заарештований.
Эта же новость на Корреспондент
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь