Переключиться на мобильную версию

Тимошенко не виступила в Раді

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко так і не виступила на засіданні Верховної Ради у вівторок.

Як повідомлялося, народні депутати розглядали у вівторок питання про стан українсько-російських відносин у газовій сфері.

При затвердженні регламенту розгляду газового питання у вівторок анонсувався виступ прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко за підсумками обговорень. Однак після завершення розгляду цього питання і після чергової перерви парламенту Тимошенко так і не з'явилася у сесійній залі.

Крім того, Верховна Рада відмовилася прийняти проект постанови про ситуацію із постачанням природного газу в Україну.

За проект постанови у вівторок проголосували лише 105 депутатів із необхідних 226.

Автор проекту ухвали - народний депутат фракції блоку Наша Україна-Народна самооборона В'ячеслав Кириленко. У документі пропонувалося засудити недружні стосовно України заяви і дії посадових осіб Російської Федерації.

Крім того, пропонувалося вважати неприпустимим застосування торгівлі енергоносіями для політичного шантажу в міждержавних відносинах.

Водночас, у даному проекті постанови вся відповідальність за зрив постачань газу в Україну та інші європейські країни покладалася на РФ.
Проектом постанови пропонувалося Верховній Раді схвалити дії президента України та Кабінету міністрів під час переговорів із представниками РФ і ЄС з питань постачань газу в Україну і його транзиту через територію України.

Крім того, Верховна Рада України відмовилася підтримати звернення українського парламенту до Федеральних зборів РФ.

За відповідний проект постанови проголосували тільки 168 народних депутатів.

Як повідомлялося, Верховна Рада створила слідчу комісію з питань розслідування функціонування газотранспортної системи України та забезпечення газом споживачів у 2008-2009 роках.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь