Переключиться на мобильную версию

ВР відхилила нові законопроекти Президента

Верховна Рада не підтримала в першому читанні нові законопроекти, які запропоновано Президентом України Віктором Ющенком.
ВР відхилила законопроекти Ющенка
ВР відхилила законопроекти Ющенка
15 хвилин

Як повідомляється, за проект закону Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо розширення кола осіб, які мають право подавати касаційну скаргу, проголосували 54 депутати, при необхідних 226, із 446 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Як стало відомо, даним законопроектом передбачалося внести в перелік осіб, які оскаржили постанову слідчого, органу дізнання, прокурора про відмову в порушенні кримінальної справи, а суд першої інстанції відмовив у задоволенні цієї скарги.

На сьогоднішньому засіданні парламент також не підтримав у першому читанні президентський проект закону Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо оскарження постанов про порушення кримінальних справ).

За проголосували лише 40 із 444 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

Як повідомляється, даним законопроектом, зокрема, передбачалося вилучити статтю про те, що можлива зупинка судом слідчих дій на час розгляду скарги на постанову про порушення кримінальної справи.

Також на засіданні ВР не підтримала в першому читанні проект закону Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо підсудності справ стосовно суперечок, в яких однією із сторін є Верховна Рада, Президент України або Кабінет міністрів України.

За проголосували 39 із 446 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Даним законопроектом передбачалося внести зміни до статті даного кодексу, яка стосується предметної підсудності адміністративних прав.

Законопроектом пропонувалося, що апеляційному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, як суду першої інстанції підсудні справи стосовно суперечок, в яких однією із сторін є ВР, Президент, Кабмін, у тому числі справи щодо оскарження актів парламенту (крім законів), Президента України, уряду.

Нагадаємо, сьогодні, 13 січня, Верховна Рада створила слідчу комісію з питань розслідування функціонування газотранспортної системи України та забезпечення газом споживачів у 2008-2009 роках.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь