Переключиться на мобильную версию

Завтра прем’єри Словаччини та Болгарії відвідають Київ і Москву

Прем’єр-міністри Болгарії і Словаччини Сергій Станішев і Роберт Фіцо відвідають Україну і Росію для зустрічі з представниками влади 14 січня.
Путін і Тимошенко чекають на своїх колег зі Словаччини та Болгарії
Путін і Тимошенко чекають на своїх колег зі Словаччини та Болгарії
molgvardia.ru

Під час візитів прем’єри мають намір провести переговори з прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко і прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

"Щойно розмовляв з прем’єр-міністрами Болгарії і Словаччини. Ми домовилися, що завтра зустрічаємося в Москві, аби на місці подивитися на ту ситуацію, що склалася", - сказав Путін журналістам у вівторок.

Путін поінформував колег про ситуацію з транзитом російського газу європейським споживачам через територію України.

"Газотранспортна система України не виконує свої функції і не здійснює транзит у бік Європи. У зв’язку з цим необхідна активна взаємодія країн-споживачів російського газу з Україною", - повідомив Путін Фіцо.

У розмові зі Станішевим Путін проінформував його про часткове відновлення російською стороною транзиту російського газу і висловив жаль з приводу того, що газ не проходить у газотранспортну систему України, оскільки вона не працює.

"Голова уряду Росії висловив думку, що європейським партнерам необхідно активніше працювати з українською стороною з метою забезпечення функціонування її газотранспортної системи для доставки російського газу до Європи", - йдеться у повідомленні російського уряду про розмову Путіна зі Станішевим.

Росія закликала Словаччину і Болгарію активізувати взаємодію з Україною для відновлення транзиту до них російського газу через територію України.

Як повідомлялося, Газпром не зобов’язаний узгоджувати з Україною маршрути транзиту свого газу до Європи, заявив заступник глави правління компанії Олександр Медведєв.

Президент України Віктор Ющенко не виключає, що метою газової війни було прагнення переконати європейських споживачів російського газу в необхідності розвитку північної газової дороги до Європи, а також вирішити проблему з власністю української газотранспортної системи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь