Переключиться на мобильную версию

Рада вирішила вдосконалити законодавство про господарські товариства

Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства про господарські товариства.

За прийняття цього законопроекту проголосували 383 народних депутати із 446 зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроект спрямовано на усунення в законодавстві прогалин у регулюванні порядку проведення загальних зборів товариства однією особою, яка є його єдиним учасником, а також для можливості учасників/акціонерів визначати статутом більшу кількість голосів, необхідну для прийняття рішень загальними зборами.

Метою та основним завданням законопроекту є запровадження норм щодо права учасників товариства відступати від положень, що визначають кількість голосів, які необхідно для прийняття рішень стосовно певних питань, але не шляхом встановлення меншої кількості необхідних голосів порівняно з тим, що передбачено чинним законодавством.

Крім того, законопроект спрямовано на скасування вимог попереднього повідомлення про загальні збори учасників/акціонерів для компаній з єдиним учасником/акціонером та встановлення права відступати від такої вимоги чи змінювати термін надсилати повідомлення за взаємною згодою учасників/акціонерів.

Як повідомлялося, сьогодні Рада, зокрема, не підтримала законопроект Ющенка про збереження кажанів, а також вирішила заслухати звіт Кабміну 5 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь