Переключиться на мобильную версию

Кияни вважають, що в газовому конфлікті винна Росія - опитування

Кияни вважають, що російська сторона більше винна в газовому конфлікті, ніж Україна.

Про це свідчать результати соцопитування мешканців столиці, проведеного дослідницьким центром Імідж-Контроль.

Російська Федерація більше винна в газовому конфлікті - такої думки дотримуються 39% опитаних. Україну в ситуації, що склалася, з газом звинуватили 27% респондентів, повідомив у середу на прес-конференції в Києві заступник директора центру Імідж-Контроль Костянтин Малєєв, озвучуючи результати дослідження.

Чверть опитаних мешканців столиці висловила переконання в тому, що обидві країни несуть однакову відповідальність у газовому питанні.

"Атака Росії виявилася досить успішною, навіть у Києві третина населення вважає, що Україна винна", - зазначив Малєєв. Він підкреслив, що такі дані є "досить несподіваним результатом".

Соціологічне вуличне експрес-опитування проводилося 10 січня 2009 р. дослідницьким центром Імідж-конроль. Опитано 1 тис. респондентів у Києві. Похибка дослідження не перевищує 3,3%.

Нагадаємо, що сьогодні в ході зустрічі в Києві з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо, який проводить сьогодні зустрічі в Києві та в Москві з приводу врегулювання газової кризи, український прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що поставки газу в країни Європи розпочнуться відразу після того, як Російська Федерація почне подавати його в Україну.

"Якщо газ буде поданий сьогодні, він відразу ж буде відправлений (в європейські країни)", - сказала Тимошенко

Нагадаємо, що ввечері, 13 січня, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обговорила з Баррозу газові проблеми в ході телефонної розмови.

13 січня заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв заявив, що Газпром і країни-споживачі газу будуть вимагати відшкодування збитків через припинення Україною транзиту в Європу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь