Переключиться на мобильную версию

Рада відмовилася від зимових канікул

Парламент України прийняв постанову Про внесення змін до постанови Верховної Ради України Про календарний план проведення третьої сесії Верховної Ради України шостого скликання.
Із 19 по 23 січня депутати працюватимуть в комітетах
Із 19 по 23 січня депутати працюватимуть в комітетах
15 хвилин

За відповідне рішення проголосували 266 депутатів із 444, зареєстрованих у залі.

Згідно із постановою, тиждень із 19 по 23 січня депутати працюватимуть в комітетах і фракціях, тиждень із 26 по 30 січня - з виборцями.

Таким чином, депутати відмовилися від парламентських зимових канікул і продовжили роботу 3-ої сесії Ради до лютого. Крім того, голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що закриття 3-ої сесії відбудеться в день відкриття 4-ої сесії парламенту - 3 лютого. Раніше календарний план 3-ої сесії парламенту передбачав її закриття 16 січня.

Дану постанову внесли депутати фракції БЮТ. Водночас, пропозиція фракції Партії регіонів про роботу парламенту наступного тижня у пленарному режимі не знайшла підтримки в профільному комітеті і не виносилася на голосування.

Крім того, перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи результати голосування та участь у ньому фракції КПУ, заявив, що результати голосування "говорять про те, хто є членами коаліції". У відповідь Литвин зауважив, що дане рішення парламенту означає, що "Верховна Рада не йде на канікули, а працюватиме". За словами спікера, сьогодні парламент продемонстрував свою консолідацію у відповідь на цинізм".

Дехто вже замовив квитки, а вони тут демонструють якусь чистоту своїх рядів - Литвин
"А то хтось вже замовив квитки, а вони тут демонструють якусь чистоту своїх рядів", - додав Литвин.

Також сьогодні Рада вирішила провести 18 березня парламентські слухання щодо стану правосуддя. За прийняття відповідного проекту постанови проголосували 411 депутатів. Тим самим парламент доручив Кабінету міністрів подати в Раду необхідні інформаційно-аналітичні матеріали стосовно питання слухань, які тиражовано для депутатів.

Парламентському комітету з питань правосуддя проектом запропоновано внести пропозиції про рекомендації слухань, здійснити необхідні заходи для методичного забезпечення слухань.

Як уже повідомлялося, сьогодні Верховна Рада ще раз попросила Президента України звільнити голову НБУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь