Переключиться на мобильную версию

Кравчук: Путін втручається у внутрішні справи України

Колишній Президент України Леонід Кравчук трактує заяву прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна про високий рівень корумпованості керівництва України як пряме втручання у внутрішні справи країни.
Кравчук вважає заяву Путіна втручанням у внутрішні справи Укпаїни
Кравчук вважає заяву Путіна втручанням у внутрішні справи Укпаїни
Фото: Юрій Медвідь/Новинар

Таку заяву він зробив у п'ятницю, 16 січня, в ефірі телекомпанії Україна.

"Я вважаю, що це пряме втручання в наші внутрішні справи. Росія не може, якщо вона цивілізована країна втручатися у наші справи, допомагати боротися з корупціонерами", - підкреслив він.

Стосовно газового конфлікту між Україною і Росією екс-президент України зауважив, що Україна не укладала з Європейськими країнами договорів про постачання газу на їх території, тому вона не несе відповідальності за припинення таких поставок російським Газпромом.

"Україна тільки передає газ, вона може передавати тільки те, що вона має. Якщо в трубах немає газу, то вона нічого передати не може", - пояснив він.

Кравчук підкреслив, що впродовж 17 років Україна безперебійно постачає газ в Європу, а це свідчить про її надійність як транзитера природного газу.

8 січня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що керівництво України прагне зберегти посередників при поставках газу, що свідчить про високий ступінь їх криміналізації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь