Переключиться на мобильную версию

Литвин заявив, що Ющенку варто було б поговорити із фракціями про Наливайченка

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що Президент України Віктор Ющенко повинен був провести консультації із фракціями стосовно питання кандидатури Валентина Наливайченка на посаду голови СБУ.
Литвин: В Україні повинна бути визначеність
Литвин: В Україні повинна бути визначеність
15 хвилин

Як зазначив спікер, внесення кандидатури на посаду голови СБУ є правом Президента.

"Але я є прихильником того, що попередньо варто було б провести консультації з фракціями парламенту, щоб була відома їхня позиція стосовно цього", - додав він.

За словами Литвина, це дало б змогу уникнути "додаткових ліній напружень у взаєминах між інститутами та гілками влади".

Голова Ради зазначив, що "сьогодні не час для напруги, сьогодні необхідний цивілізований публічний діалог". За його словами, гілкам влади необхідно виходити "на узгоджені рішення щодо усіх питань, починаючи з кадрових, і закінчуючи рішеннями в економічній сфері, продовженні судової реформи.

Литвин підкреслив необхідність невідкладно прийняти у парламенті принципи зовнішньої і внутрішньої політики.

"В Україні повинна бути визначеність, особливо напередодні президентської кампанії", - сказав він.

Нагадаємо, Президент вніс в Раду подання на призначення Валентина Наливайченка головою Служби безпеки України 15 січня. Як відомо, зараз Наливайченко очолює Службу у статусі виконувача обов'язків. Ющенко вносив у Раду подання про його призначення головою СБУ ще в грудні 2007 року, але тоді парламент вирішив зачекати із цим питанням. На початку вересня 2008 року депутати саботували голосування щодо глави СБУ.

16 січня нардеп від БЮТ Святослав Олійник заявив, що Президент порушив законодавство, внісши повторно в парламент кандидатуру Наливайченка на посаду голови СБУ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь