Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів: Ціна на газ для українців становитиме $360

У Партії регіонів вважають, що українські споживачі отримуватимуть газ за набагато вищою ціною, ніж офіційно заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
У Партії регіонів вважають, що Україна платитиме за газ набагато більше, ніж заявила Тимошенко
У Партії регіонів вважають, що Україна платитиме за газ набагато більше, ніж заявила Тимошенко
rian.ru

Як повідомили  у прес-службі Партії регіонів, про це заявила народний депутат Ганна Герман.

“Оприлюднена у відповідь на вимогу Партії регіонів заява Тимошенко про те, що вона зменшить ціну газу за рахунок того, що Україна в першому кварталі цього року використовуватиме паливо із газосховищ, є ще одним свідченням того, що голова нинішнього уряду живе одним днем, і що ціна на газ для українців буде надалі контрактною – 360 доларів за тисячу кубів”, - сказала депутат.

За словами Герман, навіть після того, як на вимогу Партії регіонів Тимошенко уже сьогодні оприлюднила свій обрахунок ціни, залишається незрозумілим, навіщо вона підписала такий невигідний для України контракт.

Вона зауважила, що тимчасові компенсатори, які Тимошенко хоче застосувати на перші дні після підписання контракту, щоб якось “згладити враження від свого московського провалу, не врятують українську промисловість і народ України від непосильних цін на газ”.

“Споживач отримає від Нафтогазу неприйнятну ціну і це треба розцінювати, як злочин нинішньої влади проти громадян України, проти держави та її майбутнього”, - додала вона.

При цьому Герман зауважила, що остаточна ціна, яку отримає споживач - 360 доларів за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, Тимошенко заявила, що ціна газу на кордоні РФ з Україною в 2009 році становитиме 228,8 доларів за тисячу кубометрів, а вартість технологічного газу для України становитиме 153,9 доларів за тисячу кубометрів.

23 січня відбудеться  засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядатиметься питання газової кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь