Переключиться на мобильную версию

МЗС РФ звинуватив українських колег у неконструктивності

МЗС РФ помітив у заяві українських колег щодо досягнутих у Москві газових домовленостей небажання конструктивно взаємодіяти.


Як говориться в коментарі російського МЗС, "реакція МЗС України у зв'язку із ситуацією, що мала місце в російсько-українських відносинах у газовій сфері, носить не цілком здоровий характер.... Сама заява МЗС України демонструє, що зовнішньополітичне відомство цієї країни, на жаль, не налаштоване на конструктивну взаємодію. У ньому явно проглядається невдоволення тими рішеннями щодо газу, у яких об'єктивно зацікавлені народи України, Росії й всієї Європи".

Як зазначає російське зовнішньополітичне відомство, зміст і тон заяви українського МЗС різко контрастує з позитивними оцінками, які зараз лунають у Європі у зв'язку з урегулюванням між Росією й Україною газової проблеми.

У документі російського МЗС зазначається, що російська сторона висловлює задоволення досягнутими 19 січня домовленостями й підписанням між ВАТ Газпром і НАК Нафтогаз України документів з усього комплексу питань, пов'язаних з поставками природного газу в Україну та з транзитом природного газу в Європу.

У ньому також вказується, що російська сторона розглядає досягнуті домовленості як такі, що відповідають принципам ринкової економіки.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь