Переключиться на мобильную версию

Російський бізнесмен Григоришин оскаржує в суді заборону на в'їзд в Україну

Громадянин Росії, який має бізнес в Україні, Костянтин Григоришин оскаржує в суді заборону на в'їзд до України. Позов подано в Окружний адміністративний суд міста Києва.
Григоришин подав позов в Окружний адмінсуд Києва
Григоришин подав позов в Окружний адмінсуд Києва
zn.kiev.ua

Згідно поширеному в середу прес-релізу, відповідачами визначено: уповноважений Президента України з питань контролю за діяльністю СБУ Ігор Пукшин, Служба безпеки України та в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко, керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко, Державна прикордонна служба України, а також посадова особа контрольно-пропускного пункту Держприкордонслужби України в аеропорту Бориспіль Світлана Ющенко.

Григоришин переконаний, що дії та бездіяльність суб'єктів владних повноважень, які оскаржуються позивачем, зроблені поза повноваженнями та у спосіб, який не передбачений Конституцією та законами України та необґрунтовано.

Як повідомлялося, 16 грудня 2008 року в аеропорту Бориспіль службовець Державної прикордонної служби України Ющенко повідомила Григоришину про заборону йому в'їзду на територію України.

У СБУ заборону пояснили його протизаконною діяльністю, що стосується організації рейдерських захоплень стратегічно важливих державних підприємств енергетичної галузі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь