Переключиться на мобильную версию

Балога: Тимошенко зосереджує увагу на главі Нацбанку, щоб приховати провальні переговори

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога стурбований "спробами прем’єр-міністра усіма можливими способами переключити увагу суспільства з теми результатів переговорів про постачання природного газу до України".
Балога вкотре розкритикував дії Тимошенко
Балога вкотре розкритикував дії Тимошенко
oligarh.net

"Для мене є тривожним сигналом, що прем’єр-міністр вживає усі можливі заходи для того, щоб переключити увагу суспільства з теми результатів переговорів про постачання природного газу до України. Показовим є те, що уряд, за повідомленням прем’єра, схвалив результати цих переговорів притому, що жодного документу міністрам не надавалося. При цьому експерти говорять про нерозуміння доцільності підписання довгострокових угод по 450 доларів (США), і залишення вартості транзиту на рівні 2008 року з незрозумілою процедурою перегляду", - підкреслив Балога. Про це повідомляє в середу прес-служба Президента.

Крім того, за його словами, викликає стурбованість чергова мета, на яку прем’єр Юлія Тимошенко направляє свої зусилля. В той час, як у країні розвивається криза, розкручування нового політичного шоу "хто буде главою Нацбанку" навряд чи можна назвати стабілізуючим заходом, -  вважає Балога.

"Адже справа не у Стельмаху (глава Нацбанку Володимир Стельмах - ред), і всі політичні сили це добре розуміють. Сьогодні замість того, щоб терміново робити кроки з виправлення ситуації, знову шукаємо простих рішень. Необхідність для прем’єра поставити Нацбанк під свій контроль очевидна - замість того, щоб робити напередодні виборів необхідні, але непопулярні кроки для  збалансування бюджету, уряд хоче профінансувати усі бюджетні витрати, включивши верстат", - зазначив він.

Балога підкреслив, що це - загроза відкинути країну назад у 90-і роки, коли доки людина добігала від магазину до будинку за грошима, ціни встигали підвищитися.

"Президент не може допустити такого сценарію розвитку подій. Виконавча влада не зможе узурпувати усі державні інститути у країні", - зазначив він.

Як повідомлялося, домовленості про постачання російського газу, досягнуті Тимошенко і Путіним, викликають багато питань і зауважень як в результаті двосторонніх переговорів, так і через непрозорість прийнятих рішень, -  вважає Балога.

Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов вважає, що Балога не повинен коментувати діяльність уряду в газовій сфері.

Сьогодні Тимошенко і Турчинов стануть гостями трьох телепрограм.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь