Переключиться на мобильную версию

Тимошенко сниться чоловік, який закручує вентиль

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що її двічі на засіданні РНБО примушували повернути на газовий ринок УкрГазЕнерго і RosUkrEnergo.
Спокій на 10 років
Спокій на 10 років
kp.md

Про це вона сказала в ефірі 5 каналу. 

Тимошенко зазначила, що після того, як у 2008 році прибрали УкрГазЕнерго і обмежили РосУкрЕнерго, двічі збиралася РНБО, та її примушували все це повернути назад, пише Українська правда. 

Між тим, наголосила прем'єр, коли була газова кризу, ніхто РНБО не збирав. Але, коли ми вилучили зараз всіх корупційних посередників, вже в п'ятницю збирають РНБО, і вже будуть нас закликати до відповіді, чому ми зараз RosUkrEnergo прибрали". 

Крім того, коментуючи доцільність переходу на формульний розрахунок ціни на газ, Тимошенко сказала: "Ми чітко прорахували, що формульний підхід зараз для України вигідний. Він дає нам можливість відійти від суб'єктивного формування цін. Відійти від очікування Різдва, як страшного суду, коли потрібно ціну на газ встановлювати". 

Як розповіла Тимошенко, «приблизно за три тижні до Нового року, мені постійно сниться чоловік, який вентиль закручує. Уже котрий рік поспіль. Зараз у нас є на 10 років абсолютно прогнозовані відносини». 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що Рада національної безпеки і оборони України не може скасувати газові домовленості України та Росії. 

Крім того, російська компанія Газпром збут Україна не буде працювати на українському ринку, заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь