Переключиться на мобильную версию

Експерт: Газова війна тепер буде йти усередині України

Найближчим часом загостриться газова війна на внутрішньополітичному українському фронті, вважає політолог, директор Центру соціальних досліджень Софія Андрій Єрмолаєв.

"Напрямки головних ударів дуже чітко виявилися за останні тижні. Перший удар - по репутації Президента Ющенка", - сказав Єрмолаєв.

"У найближчі 20 днів проявиться вся карта "газової війни" на внутрішньому фронті у взаєминах Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко не тільки як представників влади, але і як конкурентів", - зробив прогноз політолог.

Другий удар, на думку Єрмолаєва, нанесений по опозиції. Газовий конфлікт дозволив прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко "перевести стрілки" на якихось "корупціонерів" із опозиції (RosUkrEnergo), відвівши на деякий час увагу від  економічної кризи в країні та її соціальних наслідків.

"Ці два головних удари я розглядаю як добре продумані й вписані в газову війну, які дають можливість грати на випередження. Це говорить про те, що не буде довгої дистанції, буде швидке загострення політичної кризи. На нас чекає дуже бурхлива, дуже складна весна, яка поламає всі плани. Не виключаю, що елементом кризи буде й організація дострокової виборчої кампанії", - заявив експерт.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь