Переключиться на мобильную версию

Власники Інтера погрожують подати до суду на Кабмін через Фірташа

U.A. Inter Media Group, до складу якої входить телеканал Інтер, допускає, що може звернутися до суду з вимогою до Кабінету Міністрів компенсувати збитки через заяву управління зі зв’язків із ЗМІ секретаріату Кабміну про те, що співвласник компанії RosUkr.
Власники Інтера погрожують подати до суду  на Кабмін через Фірташа
Власники Інтера погрожують подати до суду на Кабмін через Фірташа
ligazakon.ua

Про це говориться в повідомленні прес-служби телекомпанії.

"U.A. Inter Media Group залишає за собою право звернутися до суду  за компенсацією збитків, яких вона може зазнати в результаті необґрунтованих заяв Кабінету Міністрів України", - говориться в заяві.

Компанія висловила стурбованість заявою управління зі зв’язків із ЗМІ секретаріату Кабміну й зазначила, що в ній викладені викривлені дані щодо акціонерів групи.  

"Структура власності U.A. Inter Media Group є прозорою й неодноразово розкривалася в ЗМІ. Кінцевим власником групи є Валерій Хорошковський", - говориться в заяві.  

При цьому компанія вважає, що сам факт того, що прес-служба органу виконавчої влади ставить під сумнів фінансові джерела каналу, є неприпустимим з погляду державної етики.

U.A. Inter Media Group висловила стурбованість спробою втрутитися в її діяльність шляхом поширення неправдивих відомостей і своїх суб’єктивних суджень.

 

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь