Переключиться на мобильную версию

Помер народний депутат від ПР і президент ФК Зоря Валерій Букаєв

Народний депутат України, почесний президент ФК Зоря (Луганськ) Валерій Букаєв помер на 33-му році життя після важкої, тривалої хвороби.
Помер Валерій Букаєв (справа)
Помер Валерій Букаєв (справа)
football.ua
Про це повідомляє офіційний сайт ФК Зоря у неділю. 

Раніше, у липні 2008 року низка ЗМІ повідомляли про смерть Букаєва, але прес-служба ФК Зоря спростувала таку інформацію, зазначивши, що чутки сильно перебільшені. 

*** 

Валерій Букаєв - уродженець Краснодона. У 2003 році закінчив Луганський регіональний інститут менеджменту за спеціальністю Фінанси (кваліфікація - економіст з фінансової роботи). 

З 1995 року - приватний підприємець. Був директором Краснодонської філії ТОВ Мет-Люкс-сервіс, засновником ТОВ Укр-Гермес і ТОВ Укр-Вікойл. 

З 2006 року - голова спостережної ради ТОВ "Партнер Банк", засновник ТОВ Луганскінтерресурс, президент футбольного клубу Зоря (Луганськ). 

У 2002-2006 рр. був депутатом Краснодонської міськради, у 2006-2007 рр. - депутат Луганської обласної ради від Партії регіонів. 

З листопада 2007 року - народний депутат України VІ скликання. Пройшов до парламенту під № 101 списку Партії регіонів. Став членом Комітету Верховної Ради з питань бюджету. 

Одружений, залишилося двоє дітей - син Данило (1998 р.н.) та дочка Марія (2002 р.н.).
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь