Переключиться на мобильную версию

Тимошенко знову звинуватила Ющенка в спробі довести країну до дефолту

В Україні розробляється сценарій, котрий передбачає перенесення президентських виборів на два роки після проголошення надзвичайного стану, заявляє прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.
Все  продумано
Все продумано
www.tymoshenko.com.ua

Про це вона сказала в прямому ефірі телеканалу ICTV у понеділок ввечері, 26 січня. 

Зі слів Тимошенко, сьогодні розгортається той само сценарій, який був у 1995, 1996, 1997 роках. Удвічі розганяють курс національної валюти і через 5 місяців - дефолт в країні. 

Разом з тим, прем'єр-міністр пояснила, що проводиться така ж операція. Перше - заробляння грошей, друга - політика, яка передбачає, що якщо дуже погано в країні, Президент може проголосити надзвичайний стан, надзвичайний стан має затвердити парламент і поки такий надзвичайний стан - вибори президента не проводяться ".

Також Тимошенко знову заявила про недоцільність проведення імпічменту Президенту країни. 

Зі слів прем'єра, сьогодні відкривати будь-яку процедуру імпічменту - не має ніякого сенсу. Позаяк процедура імпічменту буде тривати довше, ніж залишилося до чергових виборів президента. 

Тимошенко також зазначила, що таким чином дестабілізувати ситуацію країні немає жодних причин. 

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вже заявляла, що оголошення імпічменту Президенту України Віктору Ющенку є недоцільним на нинішньому етапі і може призвести до дестабілізації ситуації в країні. 

Як повідомлялося, перший віце-прем'єр України, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов запевнив, що БЮТ не збирається ініціювати імпічмент Президенту України Віктору Ющенку.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь