Переключиться на мобильную версию

В КМДА уточнили, що платним буде в'їзд на київські кладовища, а не вхід

Заступник голови КМДА Віталій Журавський заявляє, що повідомляв про розпорядження мерії щодо введення платного в'їзду на кладовища, а не входу.
КМДА
КМДА
static.24.ua

Як повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на слова Журавського, з 24 січня 2009 року в столиці введено плату за в'їзд на кладовища автотранспорту, не залученого в поховальній процесії.   

Плата за вхід на територію кладовищ не встановлена.  

За словами Журавського, "дійсно, відповідно до розпорядження КМДА, в'їзд на кладовища: Південне, Байкове, Міське, Лісове, Північне коштує 10 гривень. Ця плата погоджена з Головним управлінням ритуальних послуг. Це не стосується входу на кладовища для відвідувачів. Вхід на всі кладовища міста безкоштовний".  

Як зазначив Журавський, кошти, отримані від плати за в'їзд автотранспорту, будуть спрямовані на поліпшення благоустрою кладовищ.

Журавський пояснив, що "автотранспорт, який неконтрольовано заїжджає на територію кладовищ, завдає певної шкоди благоустрою. Введення плати за в'їзд впорядкує заїзд автомобілів, а за отримані кошти ми зможемо відновляти благоустрій".

Раніше заступник голови КДМА Віталій Журавський підтвердив, що встановили платний вхід на кладовища, однак не зміг назвати точну ціну.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь