Переключиться на мобильную версию

Регіонали обіцяють щомісяця вимагати у ВР відставки Кабміну

У Партії регіонів обіцяють виносити на розгляд ВР питання про відставку уряду щомісяця.
У ПР обіцяють виносити питання про відставку уряду щомісяця
У ПР обіцяють виносити питання про відставку уряду щомісяця
Фото Ярослава Дебелого / Kyiv Post

Про це в Полтаві заявив народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Олександр Попов.

За його словами, Партія регіонів щомісяця може виносити питання про відставку уряду, "і ми будемо це робити".

"Нова революція потрібна там, де не хочуть бачити свого майбутнього. Історія нашого народу говорить про те, що більше в цьому (у революції) негативу. Як би агресивно до нинішніх подій не ставилися - потрібно діяти законним, демократичним шляхом", - сказав регіонал .

За словами Попова, ПР не буде піднімати народ, а буде діяти за Конституцією. "Адже якщо один раз переступиш закон, як Президент і прем'єр, то є спокуса постійно порушувати закон. Саме в цьому принципова відмінність Партії регіонів і нашого лідера від так званих праведників-демократів", - заявив нардеп.

Він також заявив, що авторитет БЮТ тримається на брехні прем'єр-міністра. "50-60% - це нахабна брехня, ми до такого не опускаємося ніколи. Так не можна, це позиція Партії регіонів. Нам потрібна чесна перемога, і з урахуванням того, до чого нас приводить правляча влада, ... партнери з інших фракцій, думаю, нас підтримають і приймуть відставку уряду ", - сказав Попов.

Як повідомлялося, 11 грудня 2008 року лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що Партія регіонів дає владі сто днів для наведення порядку в країні. За словами Януковича, якщо влада не наведе порядок в країні, то через сто днів "ми піднімемо всю країну".

18 січня Янукович заявив, що Партія регіонів не відмовляється від ідеї імпічменту Президенту, якщо цю процедуру можна буде реалізувати до початку президентської кампанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь