Переключиться на мобильную версию

Коаліція та уряд не домовлялися про кадрові перестановки - Литвин

Коаліція та уряд не погоджували питання про кадрові зміни у Кабінеті міністрів, - заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин.
Про це він сказав, коментуючи заяву першого віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова про те, що на наступному тижні рада коаліції розгляне можливі кадрові ротації в уряді.

На питання, чи були консультації між урядом та коаліцією з кадрових питань, Володимир Литвин відповів: "Ні, не було ще".

При цьому спікер парламенту зазначив, що не вважає проведення кадрових перестановок першочерговим завданням. "На перше місце я б поставив визначення невідкладних завдань, а вже після того - кадрове забезпечення цих завдань".

За словами Литвина, у даний час немає пропозицій від уряду з приводу кадрових змін. Водночас він підкреслив, що "цілком очевидно, що це повинні бути узгоджені рішення, які отримали б підтримку в сесійній залі".

Також, виступаючи із привітанням з нагоди підписання угоди між Київським національним університетом ім. Т. Шевченка та Національним технічним університетом Київський політехнічний інститут, Литвин заявив, що говорити про швидкий вихід із кризи в Україні "немає підстав".

Він зазначив, що у нинішній кризі є дві складові: лише на 20% у кризі задіяний зовнішній фактор і на 80% - "це наші внутрішні проблеми". За його словами, ключовим завданням для влади у цей час має бути повернення довіри людей.

Як повідомлялося, 27 січня, перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов заявив, що рада коаліції наступного тижня розгляне можливі кадрові ротації в уряді.

24 січня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що незабаром склад уряду зазнає суттєвих змін.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь