Переключиться на мобильную версию

У Польщі українця, який перевозив зброю, посадили на півтори роки

Любельський районний суд засудив громадянина України, затриманого з арсеналом нелегальної зброї, до одного року і шести місяців тюремного ув'язнення.
Українець потрапив на півтори роки до польської в’язниці
Українець потрапив на півтори роки до польської в’язниці
pda.top.rbc.ru

Про це повідомила прес-секретар суду Барбара Шато.

Вона зазначила, що українець також заплатить близько восьми тисяч доларів до фонду захисту історичних пам'яток.

За словами Шато, українець, якого у грудні минулого року суд звільнив з-під варти до розгляду справи, який мав відбутися 27 січня, повернеться до в'язниці.

Вона також додала, що злочинцю буде зараховано до строку покарання час, який він провів за ґратами у ході досудового розслідування.

Представник суду зауважила, що українець може подавати прохання про дострокове звільнення, коли відбуде половину визначеного судом покарання, і має всі шанси отримати звільнення у разі зразкової поведінки.

Шато додала, що українець має дозвіл на постійне перебування у Польщі і раніше судимостей не мав.

Прокуратура висувала українцеві два звинувачення: незаконне володіння та участь у торгівлі зброєю і порушення закону про історичні цінності.

Затриманий українець пояснив слідству, що він придбав зброю у Чехії і повинен був доставити її у Київ.

Нагадаємо, 18 квітня 2008 року дільничний міліціонер на одній із вулиць Любліна побачив автомобіль Opel Omega kombi, який видався йому підозріло перевантаженим.

При перевірці авто міліціонер виявив понад 20 одиниць вогнепальної зброї (сучасної та старовинної). Серед неї протитанкові та ракетні прилади, міномети, а також автоматичну зброю, яку використовують у літаках.

Частина вогнепальної зброї була повністю боєздатною, частина мала значну історичну цінність. Крім цього, в авто було декілька одиниць холодної зброї, серед яких старовинні шаблі, кортики, ножі.

Українця у той же день заарештували. Польське законодавство передбачає покарання від 6 місяців до 8 років за незаконне зберігання та торгівлю зброєю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь