Переключиться на мобильную версию

Мельниченко: Перед смертю покійний міністр Кравченко зателефонував Литвину

Колишній майор держохорони екс-президента Леоніда Кучми Микола Мельниченко в ефірі Радіо Свобода закликав український парламент створити тимчасову слідчу комісію для з'ясування обставин смерті або вбивства міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка.
Останній дзвінок Кравченка був Литвину, заявив Мельниченко
Останній дзвінок Кравченка був Литвину, заявив Мельниченко
Сегодня

Зокрема, Мельниченко висловив переконання, що Верховна Рада України повинна створити тимчасову слідчу комісію для з'ясування факту зникнення генерала Пукача з України, "акта смерті або вбивства генерала Кравченка, Фере, а також Дагаєва.

"Ці багато людей вказують нам, в принципі, на одних і тих же людей. Одним з тих фактів, що Кравченко перед смертю ... останній дзвінок у нього був Литвину, то це багато про що говорить", - сказав Мельниченко в інтерв'ю Радіо Свобода.

Колишній охоронець Кучми також повідомив, що за добу до вбивства генерала Кравченка, якого повинні були допитати у справі про вбивство Георгія Ґонґадзе, він - Мельниченко - телефонував Турчинову і попереджав про можливу смерть тодішнього міністра внутрішніх справ. "Була певна інформація, і я підкреслював, що вони обов'язково повинні заарештувати Кравченка, так як будуть фатальні наслідки. Це було за одну добу до вбивства Кравченка. І Турчинов, тодішній голова СБУ, говорив, що вони мають всі підстави, і вони повинні заарештувати Кравченка, але прокуратура там грає свою гру ", - заявив Мельниченко.

Як повідомлялося, 27 січня ПАРЄ підтримала резолюцію під назвою Розслідування злочинів, нібито вчинених високопоставленими посадовими особами під час правління Леоніда Кучми. Згідно з документом спостереження за ходом розслідування справи про вбивство Георгія Ґонгадзе включено в процедуру моніторингу України.

У грудні Європейські експерти, які були визначені Радою Європи, приступили до дослідження оригіналів записів колишнього охоронця екс-президента України Леоніда Кучми Миколи Мельниченка, що стосуються розслідування кримінальної справи про вбивство Георгія Ґонґадзе.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь