Переключиться на мобильную версию

Луценко вимагав "по-радянськи" контролювати тих, хто раніше відбував покарання

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко закликав керівників регіональних підрозділів міліції посилити контроль над підлеглими, а одеську міліцію - зосередити увагу на діяльності кредитних спілок.

"Контроль за підлеглими, особливий контроль в кожному випадку є вимогою часу", - сказав Луценко сьогодні в Одесі на засіданні колегії Головного управління МВС в області.

При цьому він зазначив, що досить багато випадків, коли рядові міліціонери зводять нанівець всю роботу багатьох підрозділів МВС і таким чином виставляють все відомство в негативному світлі перед громадянами.

Говорячи про Одеський регіон, Луценко навів статистичні дані опитувань, результати яких свідчать, що кожен п'ятий житель Одеської області стверджує, що в міліції " грублять, хамлять і займаються канцелярською тяганиною ".

Крім того, міністр закликав посилити контроль за тими, хто раніше відбував покарання за скоєння злочинів, оскільки на сьогоднішній день у відповідності зі статистикою 30% зареєстрованих злочинів припадають саме на цих людей.

Вимога року - контроль в кращих традиціях радянської міліції за цим контингентом

"Вимога року - контроль в кращих традиціях радянської міліції за цим контингентом", - сказав глава МВС.

Також Луценко закликав одеську міліцію зосередити увагу на діяльності кредитних спілок в регіоні. За його словами, в Одеській області в даний час працює 50 кредитних спілок, в яких зібрано понад 100 млн. гривень коштів громадян.

"Тому службам БЕЗ, іншим відповідним підрозділам (потрібно) реагувати на кожен сигнал громадян щодо невиплати їм грошей кредитними спілками. Кожен втрачений день або тиждень можуть привести до вилучення коштів", - сказав міністр.

Нагадаємо, що за даними Департаменту зв'язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, в Одеській області з початку цього року порушено п'ять кримінальних справ по відношенню до посадових осіб трьох кредитних спілок.

Як повідомлялося вчора, у своєму інтерв'ю газеті Сільські вісті Луценко заявив про початок створення "повноцінної" політсили, а також поінформував, що мер Києва Леонід Черновецький не заплатив податки після продажу Правекс-банку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь