Переключиться на мобильную версию

Черновецький має намір оформити офіційне опікунство над 26 дітьми з дитбудинку

Київський міський голова Леонід Черновецький має намір оформити офіційне опікунство над 26 дітьми з дитячого будинку і відкрити їм депозитні рахунки у валюті.
У Черновецького з’явилася нова ідея
У Черновецького з’явилася нова ідея
novynar.img.com.ua/img/forall/a/255/56.jpg

Про це мер повідомив сьогодні у прямому ефірі на ТРК Київ, розповідаючи про нещодавнє відвідування одного з дитячих будинків столиці.

"Я візьму над цими дітьми офіційне опікунство, вони стануть рівними з моїми внуками. Жодних винятків – що для онуків, те й для них купуватиму. Я збудую свій дитячий будинок", - сказав мер.

За його словами, спочатку він хотів усиновити двох з 26 дітей, які перебувають у дитячому будинку, але його дружина, Аліна Айвазова сказала, що так буде неправильно, і тому було прийнято інше рішення.

Крім опікунства, мер збирається хрестити цих всіх дітей.

"Тому ми прийняли таке рішення: повернеться моя дружина, вона зараз відсутня, вона прилітає найближчим часом з-за кордону, і перші ж дні ми присвятимо тому, що я їх похрещу. Я піклуватимусь про них усе своє життя", - пообіцяв мер.

Він розповів, що, перебуваючи у дитячому будинку, він подарував хлопчикам золоті хрестики з ланцюжком, а для дівчаток подарунком стали хрестики з діамантом. Мер додав, що одному з хлопчиків, який за національністю єврей, він подарував Зірку Давида.

"Діти ще не знають, але кожному з них я відкрию валютний рахунок – 26 дітям – і подарую їм гроші на депозити. Доки вони виростуть, у них збереться дуже велика сума", - додав мер.

Крім того, в прямому ефірі він повідомив, що збирається встановити у всіх дитячих будинках і будинках для людей похилого віку відеокамери за свій рахунок, якщо дізнається про погане ставлення персоналу до дітей чи стареньких людей, то цей персонал негайно звільнятиметься.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь