Переключиться на мобильную версию

У Києві відбулася акція Продай штани - купи жетон

1 лютого у Київському метрополітені відбувся флеш-моб із гаслом Продай штани - купи жетон.
Протести проти нових тарифів
Протести проти нових тарифів
igordaily.livejournal

Близько 15 осіб зібралися біля станції метро Хрещатик, зняли із себе штани, обміняли їх на жетончики і спустилися в метро. Молоді люди пройшли довгим переходом до станції Майдан Незалежності, скандуючи при цьому "Продай штани - купи жетон".

"При вході нас спробували зупинити міліціонери, але ми проігнорували їх", - розповів Корреспондент.net один із організаторів акції Єгор Яковлєв.

Також учасники флеш-мобу роздали листівки із текстом "Ми вже оцінили перспективність нинішнього положення. Нам урізали зарплати, стипендії, пільги. Натомість підняли тарифи на проїзд. Чудова альтернатива! Але тепер доведеться продати штани для того, щоб оплатити за проїзд у транспорті. Це ми вам і пропонуємо! До весни вже недалеко!".

Таким чином члени молодіжної громадської організації Український спротив протестували проти підвищення тарифу на проїзд у столичній підземці.

Найбільше враження флєш-моб справив на молодь, яка стала мимовільним свідком акції. Пасажири із усмішкою сприйняли людей у нижній білизні. Пенсіонери ж крутили біля скроні, дивлячись на протестуючих.

Раніше повідомлялося, що сьогодні в Антимонопольному комітеті України буде розглянуто справу про приведення київською міською владою нових тарифів на проїзд у міському транспорті до економічно обґрунтованого рівня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь